GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Jumpie

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Jumpie – to ekstra gierka logiczno-zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest przedostać się piłeczką o imieniu Jumpie na różową platformę. Zadanie wcale nie jest łatwe, bo do wykonania zadania mamy tylko jeden skok, poza tym po drodze wypadałoby zbić parę innych piłek. Dlatego więc musimy pomyśleć (popróbować) jak wykonać pierwsze skoki, aby w następnych levelach nie tracić zbyt dużo żyć. Let’s go!

Życia – ilość żyć mamy po lewej stronie u góry ekranu. Na początku mamy ich aż 50, jednak ubywa ich z każdym wystrzeleniem piłeczki.
Punkty – mamy po prawej stronie u góry ekranu. Po rozpoczęciu gry mamy 0 punktów – zbieramy je poprzez zbijanie innych piłeczek. Jednak nawet gdy zbijemy ich kilka, ale nie trafimy na różową platformę punkty nie będą naliczone, mało tego zostaną nam odjęte. Np. jeśli mieliśmy 0 to przy podjętej złej próbie trafienia różowej platformy otrzymamy -10 punktów i będzie tak z każdym kolejnym chybionym strzałem.
Podobają Wam się te małe piłeczki? Musicie przyznać, że są bardzo sympatyczne. Te, które uda Wam się zbić, wrócą z powrotem na ziemię do swoich domków, więc warto się starać.

Sterowanie – za pomocą myszki. Klikamy na Jumpie’go, nie puszczając naciągamy linę, dobieramy kierunek i moc uderzenia, następnie puszczamy.

Start – aby rozpocząć grę.

Miłego skakania!:) BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie