GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Herbatka u Sami

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Herbatka u Sami (Sami’s Tea Restaurant) – zagraj w fajną grę dla dzieci, w której będziesz obsługiwać przychodzących klientów. Gdy klienci przyjdą, kliknij na nich, a potem na wolny stolik – są również dostępne na gorze, po schodkach. Kiedy klient złoży zamówienie, zobaczysz je i szybciutko wybierz odpowiednią rzecz z lady i zanieś do stolika. Pamiętaj, że klienci są niecierpliwi, dlatego nie zwlekaj z podaniem zamówienia.

Oczywiście nasze kelnereczki mają za zadanie podać herbatkę, kawkę lub inny napój.
To co wyróżnia tą restaurację od innych to przemiła i intymna atmosfera – przychodzących klientów zapraszamy do osobnych pokojów gdzie będą mogli spokojnie złożyć zamówienie, a potem popijać swój ulubiony napój. Oczywiście gdy nasi klienci opuszczają lokal płacą nam, a my zarabiamy. Czasem trzeba także posprzątać i odświeżyć pokój. Ale to nie problem, gdy mamy do dyspozycji aż dwie dziewczyny. W prawym górnym rogu jest ikonka pauzy – warto czasem zatrzymać grę, aby odetchnąć, bo czasem jest naprawdę sporo pracy.
Jeśli przegracie to nie ma się czym martwić – możecie kliknąć „restart” i spróbować ponownie ze zdwojoną siłą:).

Sterowanie – przy pomocy myszy. Klikamy i kierujemy klientów do wolnego pokoju.

Tak więc wszystkie „spragnione” dobrej zabawy dzieci zapraszamy na herbatkę lub inny smaczny napój, a Sami zaprasza do innej gry dla dzieci – tym razem akcja gry dzieje się w Spa: Sami’s Spa Shop.

Miłej Zabawy przy herbatce życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja i Gry Symulacje