GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Szeryf Kaczor Donald

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Szeryf Kaczor Donald (Target Trail) – to strzelanka, w której nikomu nie dzieje się krzywda. Kaczor Donald jako szeryf musi poćwiczyć celność i strzały na bardzo dobrze przygotowanej strzelnicy. To nic innego jak tor przeszkód dla wyborowych strzelców. I tak nasz strzelec znajduje się wśród makiet imitujących dziki zachód. Co rusz pojawia się postać (wstaje nowa makieta), którą musimy szybko rozpoznać czy jest zła czy dobra. Jeśli jest zła to oczywiście strzelamy. Złe postacie jak rabusie i bandyci czasami sprytnie chowają się za porządnymi obywatelami i czasami ciężko będzie nam trafić.

Jeszcze jedna bardzo ważna informacja: broń musimy co jakiś czas przeładować klikając na naboje po lewej stronie na dole gry. Jeśli nie przeładujemy, to nie będziemy mieć naboi w pistolecie, także jest to dość istotne.

Continue i Play – aby zacząć grę,
Punkty (w prawym górnym rogu) – za zestrzeloną złą postać dostajemy punkty,
Czas (w lewym górnym rogu) – na wykonanie zadania mamy określony czas. Gdy przypadkowo zestrzelimy dobrą postać część czasu zostaje nam zabrana. Jednak czas możemy także zyskać strzelając do pojawiającego się na planszy zegara.

Sterowanie:
Myszka – celownik, a lewy przycisk myszy to strzał,

Powodzenia Szeryfie!:) BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Strzelanki i Gry Znane Postacie